Söyle Forum - Türkiyenin En İyi Online İçerik Forumu

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Lütfen Konulara Yorum Yapın ve Yeni Konular Açın
SÖYLE FORUM
KONULAR KONUŞUR BİZ YAZARIZ Wink

Mehmet
Mehmet
• Site Sahibi
• Site Sahibi
Ikizler
Aldığı Tesekürler : 3
http://forum.genccep.host56.com

Window 7 işletim sistemi Üzerinde imaj almak-imajı geri yüklemek Empty Window 7 işletim sistemi Üzerinde imaj almak-imajı geri yüklemek

Paz Ara. 09, 2012 2:20 pm
rkadaşlar Bu yöntemle Windows7 ile Pc çökmelerine son veriyoruz 32-64 bitte sorunsuz olarak çalışmaktadır, virüs , veya başka nedenden çöken Pc nizi sorunsuz bir şekilde bir kaç dakikada kurduğunuz ana döndere biliyorsunuz. Tek yapmanız gereken Pc kurduğunuz yada en iyi durumda temiz bir imaj ayıp yedeklemektir. Bu kadar basit

Yedekleme işlemleri IT çalışanları ve bilgisayar kullanıcıları için çok önemli bir faktör olduğunu herkes bilmektedir. Yedekleme konusunda Windows 7 ile birlikte gelen özelliklerden biride sistem imajını yedekleme işlemidir. Yanlışlıkla sildiğimiz dosyaları web sayfalarında ve çeşitli programlar aracılığı ile bilgisayarlarımıza bulaşan virüslerden çöken işletim sistemlerini artık kurtarmak mümkün. Windows 7 ‘yi kurduktan sonra alacağınız bu imaj bir sonraki yaşayacağınız veri kayıplarını önlemek için Windows 7 ‘nin yeni özellikleri arasında yerini almıştır. İyi bir sıkıştırma yöntemi kullandığı için yedeklerinizi ister sabit diskinizde ister external diskinizde rahatlıkla taşıyabilmenizi mümkün kılmıştır. En önemli özellik ise 3. Party (acronis,ghost v.b.)yazılımlara olan ihtiyacımız ortadan kalkmıştır.Windows7 işletim sistemlerinin tümünde imaj alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.